bootstrap html templates

.

Mobirise

YENİ ÜRÜNLER

MÜŞTERİLERİNİZİ GÜZEL BIR GÜLÜMSEMEYE VE SAĞLIĞA KAVUŞTURUN.

Özellikle seçilmiş her türlü tedavi malzemeleri ve ürünleri sunulmaktadır. Hastalarınızın her türlü sağlık sorunlarını ve diş dizisi bozukluklarını EbrarDental'ın en modern metodlar ile tedavi edin. EbrarDental, hekimliğin tüm branşlarına yönelik geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir ve dünyadaki son sistem cerrahi uygulamalarda kullanılan profesyonel ürün portföyüne sahip, dünya lideri markaları ayağınıza getiriyoruz. 

Mobirise

TISSUPOR® Wound Pad 3-D Embroidery

Yeni Nesil Yara Kompresörü
TISSUPOR® Wound Pad 3-D Embroidery ürünü, kimyasal ya da farmasötik içerik içermeyen, saf polyester iplikten yapılan işlemeli bir yara iyileştirme yara kompresörü dir.  Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Çene Kayıt Sistemi 

Fonksiyonel diş hekimliği dünyasına hoş geldiniz!
Çene kayıt sistemi JMAnalyser + ile, alt çenenin tüm serbest hareket serbestlikleri, ultrasonik darbelerin hareket süresi ölçümü boyunca temas etmeden kaydedilebilir. 

Mobirise

Üst sınıf diş ve diş ürünleri


Burada, dişhekimleri ve diş teknisyenleri hemen hemen tüm endikasyonlar için çok çeşitli protez çözümleri bulacaktır.   Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Konumunda Lider 

Schütz Dental Group, 1962 yılında kuruldu. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve trendlere olan duyum, dünya çapında lider konumumuzu güvence altına alıyor. Sektörün derin bilgisi, müşterinin çıkarına olduğu kadar "doğrudan fabrikadan" satış konseptine hızlı ve esnek kararlar verilmesini sağlar. 

Mobirise

Ürün Kataloğumuz

EbrarDental; Ürün yelpazesini 56.000 kalem ürüne çıkarmıştır. Ankara’da bulunan merkez ofisi ve showroom’u, yaygın bayii ağı ile Almanya’da ve Avrupa’da bulunan Depoları ile hizmet ve ürünlerini ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Ürün Kataloğumuz ’da İhtiyacınız olan her şeyi bulursunuz.!         Sipariş ver >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum