online web builder

.

EbrarDental İmplant Sistemleri...

Dünyanın bir çok ülkesinde güvenle tercih edilen ve global markalar listesinde mükemmel tasarımlı implant sistemleri dir. 

İmplant Sistemlerimiz tüm kemik tiplerinde maksimum işlevsellik ve her tür tedavi konseptine doğal görünümlü estetik çözümler için yeni trend ürünleriyle dental implantolojinin ulaştığı son noktayı temsil etmektedir. Hekimlere ve kullanıcısına üstün konfor sağlamaktadır.

EbrarDental kullanıcıların ürün deneyimlerini ve seçilmiş olan her türlü tedavide; endikasyonlar, kemik türleri ve cerrahi protokoller için kemik ve doku düzeyinde kapsamlı bir implant ürün grubu sunmaktadır. 

Mobirise
Mobirise

FairImplant™ Sistemi 

Biyolojik • Güvenli • Ekonomik • Adil

FairImplant hemen hemen tüm endikasyonlar için bir sistemdir. Sistem, tek fazlı ve iki fazlı tedavileri, minimal invaziv teknikleri destekler ve farklı kemik kaliteleri için yeniden işleme araçları sunar.

Saf titanyum veya yüksek mukavemetli zirkonyada hastalarınızın mümkün olan en iyi bakımı için mükemmel üretim kalitesinde çeşitli implant boyutları bulunmaktadır.

Son zamanlarda, destek konusunda sistem tamamlanmıştır. Dijital iş akışının örneğin; 3D baskı için DIM analogları ve protez restorasyonların geliştirilmesi, örn. Locator R-Tx ve koni mıknatısı abutmentleri ile tam protezlerin kullanılması. Yeni çok uzunluklu matkaplar şimdi sisteme daha ucuz bir giriş sağlar.

Müşterilerimizle birlikte sistemi geliştirmeye devam ediyoruz ve her zaman olduğu gibi geri bildiriminizi bekliyoruz.  Detaylı bilgi >>>>

Mobirise

alphatech® Sistemi 

Kolay, Yenilikçi, Güvenli

Almanya'da geliştirilen alphatech® implant sistemi, güç ve hassasiyetin mükemmel kombinasyonunu sunar.

Gerekli tüm bileşenlere ve tüm tedarik seçeneklerine kolayca erişin. Alphatech®'in OP tepsileri ile her zaman genel bakışa sahipsiniz.

Yenilikçi bir şekilde implant uygulaması, alphatech®'in Rehberli Cerrahi Sistemi implantasyonda tam olarak sunar. Abutmentleri özelleştirin? Bu şimdi yenilikçi CadCam işlemiyle mümkün.

Tüm protez abutmentler için derinlik dayanımlı matkaplar, kolay kullanım veya ayrı vidalar sayesinde güvenli kullanım. alphatech® sistemleri tüm alanlarda en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Alphatech® implant sisteminin uygulama olanakları ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?  Detaylı bilgi >>>>

Mobirise

Ürün Kataloğumuz

EbrarDental; Ürün yelpazesini 56.000 kalem ürüne çıkarmıştır. Ankara’da bulunan merkez ofisi ve showroom’u, yaygın bayii ağı ile Almanya’da ve Avrupa’da bulunan Depoları ile hizmet ve ürünlerini ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Ürün Kataloğumuz ’da İhtiyacınız olan her şeyi bulursunuz.!         Sipariş ver >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum