free html web templates

.

Mobirise

FairImplant™

Yüksek kaliteli ileri eğitim sırasında birbirleriyle tanışan 20'den fazla deneyimli uygulayıcı grubu, implantolojik isteklerini ve günlük yaşamdaki tecrübelerini çok sayıda implant sistemiyle birleştirdi.  

Bu, FairImplant ürünlerinin geliştirilmesinde temel olan ideal, günlük optimize edilmiş implant sistemi gereksinimlerine yol açtı. Bugün, tüm kullanıcılar bu yaklaşımdan yararlanmaktadır. 

Mobirise
Mobirise
Mobirise

FairImplant - Sistemi
FairImplant hemen hemen tüm endikasyonlar için bir sistemdir. Sistem, tek fazlı ve iki fazlı tedavileri, minimal invaziv teknikleri destekler ve farklı kemik kaliteleri için yeniden işleme araçları sunar.
Saf titanyum veya yüksek mukavemetli zirkonyada hastalarınızın mümkün olan en iyi bakımı için mükemmel üretim kalitesinde çeşitli implant boyutları bulunmaktadır.

Mobirise

Ürün Kataloğumuz

EbrarDental; Ürün yelpazesini 56.000 kalem ürüne çıkarmıştır. Ankara’da bulunan merkez ofisi ve showroom’u, yaygın bayii ağı ile Almanya’da ve Avrupa’da bulunan Depoları ile hizmet ve ürünlerini ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Ürün Kataloğumuz ’da İhtiyacınız olan her şeyi bulursunuz.!         Sipariş ver >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum