website maker

.

EbrarDental, sektöründe diş hekimliği ve laboratuvar donanım ve sarf malzemeleri alanında kendisine has Markası ile, yeni bir dinamizm ile deneyimin verdiği özgüveni taşımaktadır. Bu sayede en son teknolojileri ayağınıza getiriyoruz ve sürekli ürün yelpazemizi genişletiyoruz. 

Mobirise
Mobirise

Premium Markamız


Hahnenkratt, günlük dental ürünleri için yeni bir standart oluşturuyor, Gelişmiş kullanım ve yüksek kaliteli tasarımlar için, yeniliklere imza atıyor. 
Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

MÜKEMMEL ÇÖZÜMLER 

Yüksek kaliteli ULTRADENT kompakt tedavi üniteleri, gerekli tüm fonksiyonları ve cihazları en küçük alanlarda ve ideal bir yapılandırmada bir araya getirir.

Maksimum ergonomi, zahmetsiz işlevsellik ve olağanüstü pratiklik ile ürünler geliştirdik.    Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Üst sınıf diş ve diş ürünleri


Burada, dişhekimleri ve diş teknisyenleri hemen hemen tüm endikasyonlar için çok çeşitli protez çözümleri bulacaktır.    Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Lider Teknoloji 

Ek silikonlama konusunda lider bir üreticiyiz. Temel uzmanlığımız dental amaçlı kullanılan laboratuar silikonlarının formülasyonu ve üretimidir. Yüksek hassasiyete sahip ek kürleme silikonları ve diğer dişçilik malzemelerinin tasarlanması ve üretilmesindeki büyük deneyim şirketimizin temelini oluşturur.  
Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

1902'den bu yana ilerleme 

SPEIKO®, Yüksek kaliteli diş preparatları ve tıbbi cihazlar konusunda uzmanınız ve bir asırdan fazla bir süredir hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yüksek derecede profesyonel know-how'ımızla "Made in Germany" etiketli kendi ilaç, tıbbi cihaz ve diğer uzmanlık ürünlerimizi üretiyoruz. 

Mobirise

Konumunda Lider 

Schütz Dental Group, 1962 yılında kuruldu. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve trendlere olan duyum, dünya çapında lider konumumuzu güvence altına alıyor. Sektörün derin bilgisi, müşterinin çıkarına olduğu kadar "doğrudan fabrikadan" satış konseptine hızlı ve esnek kararlar verilmesini sağlar. 

Mobirise

Kanıtlanmış dental ürünlerin 

Bazı sarf malzemesi tarifleri, Dental Kontor için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Müşteri gereksinimlerinin karşılanması, maksimum güvenlik, güvenilirlik ve maliyet etkinliği ile yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler için sürekli itici gücümüzdür. 
Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Sizi korumak uzmanlık alanımız

Rekabetçi fiyatlarla yüksek ürün kalitesi, uzun vadeli mükemmel hizmet, istikrarlı ortaklıklar ve inovasyonu teşvik eden açık yapılar. Son yıllardaki muazzam büyümemiz bunu doğruluyor. Müşterilerimiz için güvenilir, kriz geçirmez ve yenilikçi bir ortağız.   Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Geleneğin yenilikçi ürünleri 

Dişhekimlerinin ve diş teknisyenlerinin çalışma gereçleri gereksinimlerine dayanan ürün sistemleri geliştiriyoruz. Size mükemmel kaliteyi sağlamak için ürünlerimizin üretimi için sadece seçilmiş hammaddeleri kullanıyoruz ve en son çalışma yöntemlerine göre üretiyoruz.   Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Tıbbi Test Malzemeleri 

Dr. Jean Bausch GmbH & Co. KG, 1953 yılından beri çiğneme yüzeyleri üzerindeki oklüzal oranların mümkün olabildiğince gerçeğe yakın olarak gösterilmesini/ yansıtılmasını sağlamak amacıyla özel artikülasyon ve oklüzyon test malzemesi üretmektedir.  Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Yüksek kaliteli teknik cihazlar 

Almanya'da yüksek kaliteli teknik ekipman tasarlıyor ve üretiyoruz. Dünyadaki ana kullanıcılar diş laboratuarları, diş uygulamaları ve çeşitli endüstriyel sektörlerdir. Cihazlarımız yüksek pratikliği, işlevselliği ve uzun ömürlülüğü ile bilinmektedir. Bu, Wassermann markasına yüksek derecede kullanıcı güveni ile sonuçlanır. 
Detaylar için tıkla >>>>

Mobirise

Ürün Kataloğumuz

EbrarDental; Ürün yelpazesini 56.000 kalem ürüne çıkarmıştır. Ankara’da bulunan merkez ofisi ve showroom’u, yaygın bayii ağı ile Almanya’da ve Avrupa’da bulunan Depoları ile hizmet ve ürünlerini ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Ürün Kataloğumuz ’da İhtiyacınız olan her şeyi bulursunuz.!         Sipariş ver >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum