free html templates

.

Sizde bizim ile çalışmak istermisiniz.?
Sizlere hazırladığımız bu yazımızda Ebrar Group bayilik şartları ve bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Şirketimiz, kaliteli ve rekabetçi Diş Hekimliği ürünlerini Türkiye çapında dağıtıp Diş Hekimlerine ulaştırmak amacıyla yeni bir yapılandırmaya karar vermiştir. Bu yapılandırma ''yerel ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetler ağı için'' Türkiye genelinde Bayiler verilecektir.

Mobirise

Ebrar Group, büyüyen yapısı ile ticaretine aracılık ettiği ve üretimini sağladığı ürünlerini sürekli arttırmaktadır. Ürün tercihlerinde kalite ve servis seviyesine çok önem veren şirketimiz, Dünya'da sektörün önde gelen markalarını portföyüne katmış ve Diş Hekimleri Ürünlerinde 56.000 kalem ürüne ulaşmıştır.

Diş Hekimleri ürünlerinde kaliteyi arttıran Dental ve Tıbbi Malzemeler gibi ürünleri bulunan EbrarDental ve Tıbbi Malzemeleri bayiliği alan girişimcilere mevcut işletmelerinde ürün çeşitliliği yaratma fırsatı sunuyor.  Dental ve Tıbbi sektöründeki hareketlenmeden kazanç sağlamak isteyen girişimciler EbrarDental bayilik şartlarını karşıladıkları takdirde karlı bir iş ortaklığına başlayabiliyor.  

Diş Hekimleri ve diğer tıbbi sarf malzemelerinin satışını yapmak ve aynı zamanda tedarik sürecinde sıkıntı yaşamamak isteyen girişimciler EbrarDental bayilik alarak düzenli gelir elde edebilecekleri bir işletmenin sahibi olabiliyor.

Şahız, Limited ya da Anonim Şirket olması veya kurulması,
En az 30m2 Ofis alanına sahip olunması ve 35m2 Showroum
Şirketimizi Temsile uygun, Modern Dekora Sahip olunması
Kamu İhalelerine katılmaya bir engelinin bulunmaması  

EbrarDental bayilik almak isteyen girişimcilere ürünler hakkında eğitim desteği sunuyor. Eğitim desteğine ek olarak pazarlama desteği de veren İEbrar bölge koruması desteği ile girişimcilerin karlılığını arttırıyor.

Bölge koruması desteği ile ilgili ince eleyip sık dokuyan Ebrar yetkilileri; ürünleri yalnızca rafta tutan ve satış adına aktif olarak çalışma yürütmeyen firmalara bölge koruması sunmuyor. Diş Hekimleri ve Diş Depoları ile görüşüp ürün satışlarını arttıran ve markaya katkı sağlayan iş ortakları ise Ebrar ürünlerini satmak adına o ildeki tek yetkili haline geliyor.

Bayilik Maliyetleri:

Şirket Kuruluş Masrafları,
Ofis Dekor Masrafı,
Demo ve Teşhir Ürün Masrafı,
Satış ve Satış Sonrası Hizmetler
Yetkilendirme ve Belgelendirme Masrafı.

Bayilere sunacağımız özellikler'den bir kısmı:

Güvenilir firmadan kurumsal hizmet almak için hizmette mükemmellik perspektifi, disiplinli çalışma, akıllı sistemler ve bilgi çağı ürünleri.
Alırken kazanmak için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve özel toplu paket avantajlarından faydalanmak.
Satış öncesi fizibilite ve bilgilendirme ve güçlü satış sonrası hizmet desteği, yerel ve hızlı teknik servisi ve yedek parça ve düzenli eğitim desteği 

Mobirise

>>                               >>> GÜNCELLENİYOR <<<                                 <<

>>                               >>> GÜNCELLENİYOR <<<                                 <<

Wählen Sie aus einer großen Auswahl der jüngsten voreingestellten Blocks - Full Screen Intro, Bootstrap Slider, Content Slider, responsive Bildergalerie mit der Lightbox, Parallax Scrolling, Video Hintergründe, mobiles Menü sowie noch viele weitere Dinge.

Seiten, die mit Mobirise gemacht werden, sind zu 100% mobilfreundlich und entsprechen den neusten Google Tests. Google selber sagt, dass sie die Webseiten mögen. (offiziell)!

Mobirise Themes basieren auf Bootstrap 3 und Bootstap 4 - den leistungsfähigsten Frameworks. Selbst wenn Sie nicht coden können, können Sie dann zur Bootstrap Familie gehören.

Wählen Sie aus einer großen Auswahl der jüngsten voreingestellten Blocks - Full Screen Intro, Bootstrap Slider, Content Slider, responsive Bildergalerie mit der Lightbox, Parallax Scrolling, Video Hintergründe, mobiles Menü sowie noch viele weitere Dinge.

Ürün çeşitliliğinizi arttırarak kazançlarınızı yükseltmek istiyor veya Dental Sektöründe Bayilik almayı hedefliyorsanız karşılıklı değerlendirme neticesinde sizi de Ebrar ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Bayilik başvuru >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum