website templates

.

Mobirise

alphatech® 

FMZ GmbH, ticari faaliyetlerini iş ortaklarının ve kendi iş gücünün yararına, en yüksek kalitede ve en iyi teknolojiye sahip ürünler üretmek amacıyla yüksek hassasiyetli tıbbi ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine yoğunlaştırmaktadır. Özel olarak eğitilmiş çalışanlar, her konuda mevcut teknik standardı karşılayan hassas çalışmaları için ekipmanlara sahiptir. Bunlar arasında en gelişmiş CNC tasarım ve üretim teknolojisi ile yüksek performanslı kalite ve ölçüm sistemleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik, plastik, titanyum ve titanyum alaşımları üzerinde çalışıyoruz.

FMZ GmbH DIN EN ISO 13485: 2016 + MDSAP uyarınca sertifikalı bir kalite yönetim sistemine sahiptir. 

Mobirise
Mobirise

Hassasiyetli İmplant Sistemi
FMZ, yüksek hassasiyetli tıbbi cihazların üretiminde uzmanlaşmıştır. Temel yetkinlik, ortopedik ve diş implantolojisi için daha küçük hassas bileşenlerin ve aynı zamanda ilgili aletlerin üretimindedir.  - geliştirme ve onay ve tescilden seri üretime kadar. Ayrıca, uzun zamandır devam eden bölgesel ortaklarımızla işbirliği içinde kaplama, paketleme ve sterilizasyon işlemleri sunuyoruz. 
Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için CNC ve ölçüm makinelerimiz son teknoloji ürünüdür.

Mobirise

Ürün Kataloğumuz

EbrarDental; Ürün yelpazesini 56.000 kalem ürüne çıkarmıştır. Ankara’da bulunan merkez ofisi ve showroom’u, yaygın bayii ağı ile Almanya’da ve Avrupa’da bulunan Depoları ile hizmet ve ürünlerini ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Ürün Kataloğumuz ’da İhtiyacınız olan her şeyi bulursunuz.!         Sipariş ver >>>>

Merkez

Ekin Mah.
Bostancık Cad. No: 334
TR-06320 Mamak/Ankara
Türkiye

İletişim

E-Mail: info@ebrar.com.tr
Tel: +90 (312) 375 0603

Bize Ulaşın

Linkler

Kurumsal                   Ürünler
Bayilikler                    Hizmetlerimiz
Sektörel Linkler        Teknik Servis
İmpressum